By Area
By Type

Real Estate for Sale in Pitt Meadows - Page 2

  • 6 12268 189a Street, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    TownhouseFor Sale
    27 days
    • $829,000
    • 3 bed
    • 3 bath
    • 1540 sqft
    • Built in 1992
    MLS® R3115058
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY
  • 19 12449 191 Street, Pitt Meadows, BC

    Mid Meadows
    TownhouseFor Sale
    31 days
    • $649,800
    • 3 bed
    • 2 bath
    • 1357 sqft
    • Built in 1995
    MLS® R3115206
    Evergreen West Realty
    Open Sun, May 24, 1 p.m.
  • 12336 Nikola Street, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    17 days
    • $1,089,999
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1225 sqft
    • Built in 1991
    MLS® R3114073
    Stonehaus Realty Corp.
  • 19416 123 Avenue, Pitt Meadows, BC

    Mid Meadows
    HouseFor Sale
    17 days
    • $1,388,000
    • 4 bed
    • 3 bath
    • 2432 sqft
    • Built in 1989
    MLS® R3114452
    Real Broker
  • 12000 189b Street, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    11 days
    • $1,725,000
    • 6 bed
    • 4 bath
    • 2903 sqft
    • Built in 2002
    MLS® R3114393
    RE/MAX Magnolia
  • Lot 32a Richardson Road, Pitt Meadows, BC

    North Meadows PI
    HouseFor Sale
    1 day
    • $859,000
    MLS® R3113191
    Sincere Real Estate Services
  • 11750 195a Street, Pitt Meadows, BC

    South Meadows
    HouseFor Sale
    2 days
    • $1,049,800
    • 3 bed
    • 1550 sqft
    • Built in 1970
    MLS® R3113727
    Sutton Group-West Coast Realty
  • 103 19673 Meadow Gardens Way, Pitt Meadows, BC

    North Meadows PI
    CondoFor Sale
    1 day
    • $525,000
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 741 sqft
    • Built in 2007
    MLS® R3113308
    Royal LePage Elite West
  • 308 12069 Harris Road, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    CondoFor Sale
    2 days
    • $619,000
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 843 sqft
    • Built in 2010
    MLS® R3112752
    Royal LePage Elite West
  • 11854 Blakely Road, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    33 days
    • $1,092,000
    • 3 bed
    • 3 bath
    • 1773 sqft
    • Built in 1987
    MLS® R3112054
    Homelife Advantage Realty Ltd.
  • 4 Debeck Creek, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    17 days
    • $499,900
    • 3 bed
    • 1 bath
    • 1345 sqft
    • Built in 1983
    MLS® R3111838
    Macdonald Realty
  • 307 19131 Ford Road, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    CondoFor Sale
    2 days
    • $499,900
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 1013 sqft
    • Built in 1995
    MLS® R3111872
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY
  • 4 Christian Cove, Pitt Meadows, BC

    North Meadows PI
    HouseFor Sale
    22 days
    • $999,800
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 1303 sqft
    • Built in 2006
    MLS® R3112016
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY
  • 317 19236 Ford Road, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    CondoFor Sale
    36 days
    • $549,900
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 1223 sqft
    • Built in 1990
    MLS® R3112220
    Royal LePage Elite West
  • 15 19538 Bishops Reach, Pitt Meadows, BC

    South Meadows
    TownhouseFor Sale
    3 days
    • $799,000
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1258 sqft
    • Built in 2009
    MLS® R3111896
    One Percent Realty Ltd.
  • 15023 Harris Road, Pitt Meadows, BC

    North Meadows PI
    HouseFor Sale
    39 days
    • $2,799,000
    • 5 bed
    • 3 bath
    • 2476 sqft
    • Built in 1978
    MLS® R3111296
    Macdonald Realty
  • 7 19696 Hammond Road, Pitt Meadows, BC

    South Meadows
    TownhouseFor Sale
    15 days
    • $749,999
    • 3 bed
    • 2 bath
    • 1134 sqft
    • Built in 2020
    MLS® R3111413
    Royal LePage Elite West
  • 20255 Menzies Road, Pitt Meadows, BC

    North Meadows PI
    HouseFor Sale
    5 days
    • $1,499,000
    • 100 sqft
    MLS® R3112367
    Oakwyn Realty Ltd.
  • 11812 191a Street, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    14 days
    • $1,169,900
    • 3 bed
    • 3 bath
    • 2285 sqft
    • Built in 2006
    MLS® R3110276
    Royal LePage Elite West
  • 11711 Blakely Road, Pitt Meadows, BC

    South Meadows
    HouseFor Sale
    6 days
    • $1,220,000
    • 3 bed
    • 3 bath
    • 1832 sqft
    • Built in 1975
    MLS® R3111437
    RE/MAX LIFESTYLES REALTY
  • 304 12460 191 Street, Pitt Meadows, BC

    Mid Meadows
    CondoFor Sale
    30 days
    • $674,800
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1050 sqft
    • Built in 2019
    MLS® R3110675
    Sutton Group-West Coast Realty
  • 13540 Neaves Road, Pitt Meadows, BC

    North Maple Ridge
    HouseFor Sale
    0 days
    • $3,499,000
    • 4 bed
    • 5 bath
    • 3366 sqft
    • Built in 2021
    MLS® R3110967
    B.C. Farm & Ranch Realty Corp.
  • 12388 Nikola Street, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    33 days
    • $1,049,900
    • 3 bed
    • 2 bath
    • 1292 sqft
    • Built in 1991
    MLS® R3109690
    2 Percent Realty West Coast
  • 69 19572 Fraser Way, Pitt Meadows, BC

    South Meadows
    TownhouseFor Sale
    32 days
    • $719,000
    • 3 bed
    • 2 bath
    • 1527 sqft
    • Built in 2007
    MLS® R3109792
    2 Percent Realty West Coast
  • 18816 121b Avenue, Pitt Meadows, BC

    Central Meadows
    HouseFor Sale
    45 days
    • $1,589,900
    • 5 bed
    • 3 bath
    • 3128 sqft