By Area
By Type

Chilliwack Proper South Condos, Chilliwack

  • 1212 45650 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    3 days
    • $249,900
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 1088 sqft
    • Built in 1976
    MLS® R3125281
    RE/MAX Bob Plowright Realty
  • 225 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    2 days
    • $394,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 829 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3123493
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 1201 8485 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    2 days
    • $327,500
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 752 sqft
    • Built in 1994
    MLS® R3122777
    Century 21 Creekside Realty
  • 8 45655 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    3 days
    • $225,000
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 667 sqft
    • Built in 1994
    MLS® R3123396
    Coldwell Banker Executives Realty
  • 332 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    2 days
    • $399,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 832 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3123529
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 203 45561 Yale Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    12 days
    • $349,900
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 851 sqft
    • Built in 2007
    MLS® R3119684
    RE/MAX Truepeak Realty
  • 204 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    4 days
    • $489,900
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 924 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3121293
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 116 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    6 days
    • $384,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 824 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3121273
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 122 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    8 days
    • $645,000
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1052 sqft
    • Built in 2024
    MLS® R3121226
    Century 21 Creekside Realty
  • 314 8725 Elm Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    7 days
    • $369,900
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1112 sqft
    • Built in 1986
    MLS® R3117936
    Homelife Advantage Realty Ltd
  • 214 45555 Yale Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    22 days
    • $265,000
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 619 sqft
    • Built in 2008
    MLS® R3116914
    RE/MAX Blueprint
  • 312 45598 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    23 days
    • $274,750
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 923 sqft
    • Built in 1981
    MLS® R3115691
    Royal Lepage Wheeler Cheam
  • 304 45555 Yale Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    3 days
    • $399,000
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 852 sqft
    • Built in 2008
    MLS® R3111703
    Team 3000 Realty Ltd.
  • 109 8725 Elm Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    26 days
    • $339,000
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1072 sqft
    • Built in 1987
    MLS® R3110151
    Royal Lepage Wheeler Cheam
  • 220 45669 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    20 days
    • $289,900
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 802 sqft
    • Built in 1993
    MLS® R3109032
    Century 21 Creekside Realty
  • 108 45598 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    35 days
    • $229,000
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 671 sqft
    • Built in 1981
    MLS® R3109154
    eXp Realty
  • 21 45655 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    25 days
    • $269,900
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 693 sqft
    • Built in 1992
    MLS® R3109746
    RE/MAX Nyda Realty (Agassiz)
  • 322 45598 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    39 days
    • $264,000
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 900 sqft
    • Built in 1981
    MLS® R3107536
    Select Real Estate
  • 207 45669 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    48 days
    • $339,900
    • 3 bed
    • 1 bath
    • 970 sqft
    • Built in 1993
    MLS® R3106428
    RE/MAX Nyda Realty Inc.
  • 209 45598 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    32 days
    • $275,000
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 885 sqft
    • Built in 1981
    MLS® R3101270
    Century 21 Creekside Realty
  • 402 45559 Yale Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    18 days
    • $299,000
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 724 sqft
    • Built in 2007
    MLS® R3104634
    One Percent Realty Ltd.
  • 327 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    23 days
    • $439,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 915 sqft
    • Built in 2024
    MLS® R3101394
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 101 45555 Yale Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    50 days
    • $299,999
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 720 sqft
    • Built in 2008
    MLS® R3103509
    RE/MAX Nyda Realty Inc. (Vedder North)
  • 412 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    23 days
    • $454,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 895 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3101409
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 115 45598 Mcintosh Drive, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    29 days
    • $299,999
    • 2 bed
    • 1 bath
    • 920 sqft
    • Built in 1981
    MLS® R3101545
    Homelife Advantage Realty Ltd.
  • 322 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    30 days
    • $579,900
    • 2 bed
    • 2 bath
    • 1171 sqft
    • Built in 2025
    MLS® R3101374
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 309 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    30 days
    • $419,900
    • 1 bed
    • 1 bath
    • 871 sqft
    • Built in 2023
    MLS® R3101309
    Sutton Group-West Coast Realty (Abbotsford)
    Open Sun, May 24, 12 p.m.
  • 321 8497 Young Road, Chilliwack, BC

    Chilliwack Proper South
    CondoFor Sale
    30 days
    • $559,900